آخرین مطالب
پیوندهای روزانه

فروشگاه ساز

میزبان بلاگ
اندونزی خواهان امضای قرارداد با مورینیو!


نهراوی اما اعتراف کرد که حقوق درخواستی بالای مورینیو ممکن است مانع بزرگی برای حصول توافق میان طرفین شود. او همچنین اعلام کرد که در خصوص استخدام آقای خاص به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال اندونزی با یوکو ویدودو رئیس جمهور این کشور صحبت کرده و ایده استخدام مورینیو را با اریک توهیر، مالک اندونزیایی اینتر که رئیس کمیته ملی المپیک کشورش هم است، در میان گذاشته است.

وزیر ورزش و جوانان اندونزی در این خصوص گفت:" این برنامه را با یوکو ویدودو و اریک توهیر، رئیس کمیته المپیک اندونزی هم در میان گذاشته‌ایم، اگر چه محقق شدن این کار آسان نخواهد بود. زمانی که از اریک پرسیدم، او گفت که حقوق سالانه مورینیو در حدود 13 میلیون پوند در سال است. ورود مورینیو حداقل می‌تواند شور و شوق را در میان هواداران فوتبال اندونزی افزایش دهد. برای بازیکنان‌مان به چنین عامل انگیزه‌بخشی نیاز داریم. سرمربی تیم ملی کشور ما باید یک خارجی باشد که دستیارانی از داخل کشور به او کمک کنند."

نهراوی در ادامه فاش کرد که توهیر به او گفته گاس هیدینک هم می‌تواند گزینه خوبی برای هدایت تیم ملی اندونزی باشد چرا که تجربه او از مربیگری در رده ملی بیشتر است. وی اظهار داشت:" اریک به من گفت به ژوزه مورینیو فکر نکنم بلکه به سراغ گاس هیدینک بروم. با این حال ما به کسی نیاز داریم که روحیه جنگدگی را در بازیکنان ما بیدار کند."

مورینیو از ماه دسامبر که از چلسی اخراج شد بیکار بوده و شایعاتی مبنی بر ورود او به منچستریونایتد در پایان فصل شنیده می‌شود. گاس هیدینک، سرمربی موقت چلسی نیز در پایان فصل باید این تیم را ترک کند تا جای خود را به آنتونیو کونته بدهد.


آنلاین : 2
بازدید امروز : 184
بازدید دیروز : 822
بازدید هفته گذشته : 1006
بازدید ماه گذشته : 11412
بازدید سال گذشته : 11412
کل بازدید : 22350
تعداد کل مطالب : 94
تعداد کل نظرات : 0
دانلود اهنگ جدید بالابر بلیط هواپیما گریتینگ بانک کتاب بلیط هواپیما
بستن تبلیغات [X]