آخرین مطالب
پیوندهای روزانه
راهی درزمینه تغذیه برای رفع خستگی درباره درس خواندن×اختصاصی×

درود ، امروز می خوام راه هایی رو بهتون بگم که خودم استفاده کردم و جواب داده ؛ برای رفع خستگی موقع درس خواندن، البته درس خواندن برای کسی که علاقه واقعی داشته باشد خسته کننده نیست ، ولی برای بخش هوشیار خسته کننده نیست! بخش ناخودآگاه و غیرهوشیار بدن بعد یه مدت انجام کار تکراری که بدون فعالیت بدنی و صرفا یادگیری است کمی خسته می شود که این خستگی بعد از 11سال درس خواندن بیشتر بروز می کند و دامن گیر می شود ...

اولین کار و بهترین کار کم کردن چربی ها یا حذف کامل اون از غذاهایی هست که می خورید ، که خیلی اثر داره ! من خودم اولش باورم نمیشد که چربی ها انقدر اثر داشته باشند ... بعد از اون می تونید برای یه درجه پیشرفت کردن ، سبزیجات هم بخورید که سبزیجات واقعا اثر غیرقابل تصوری داره و اصلا بعد غذا احساس می کنید چابک و سرحال شدید !

همچنین درباره تغذیه بهتره که رسیدن کامل مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز بدن رو مورد توجه داشته باشید ؛ مخصوصا گروه B برای شادابی بیشتر که می تونید از مکمل های B-کمپلکس استفاده کنید (قیمت : 25.800تومان)

همچنین قرص های ویتامین C (=آسکوربیک اسید) هم مفیده البته نه هرروز بلکه هرچند روز یکبار مخصوصا زمانی که احساس سرماخوردگی دارید ... خودتون که می دونید یه سرماخوردگی راحت 2-3 روز آدمو از پا درمی آره !

سربلند باشید ؛ امیرحسین اعتماد = AmirHossein.avablog.ir

آنلاین : 2
بازدید امروز : 174
بازدید دیروز : 10
بازدید هفته گذشته : 894
بازدید ماه گذشته : 2742
بازدید سال گذشته : 83686
کل بازدید : 94624
تعداد کل مطالب : 94
تعداد کل نظرات : 0
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]