آخرین مطالب
پیوندهای روزانه
معرفی گوشی جدید اچ‌تی‌سی وان M8 دوسیم‌کارته: دو گوشی در یک پرچمدار
انعطاف‌پذیری محفظه سیم‌کارت دوم وان ام 8 دوسیم‌کارته برای آن دسته از افرادی که سفرهای کاری زیادی را تجربه می‌کنند

انعطاف‌پذیری محفظه سیم‌کارت دوم وان ام 8 دوسیم‌کارته برای آن دسته از افرادی که سفرهای کاری زیادی را تجربه می‌کنند موقعیتی فراهم می‌کند تا از امکانات اپراتور‌های داخلی هر کشور بهترین استفاده را ببرند و با مناسب‌ترین شرایط از مکالمات تلفنی و بسته‌های اینترنتی استفاده کنند.

نیراج ست، مدیر بازاریابی اچ‌تی‌سی در خاورمیانه و آفریقا در این باره گفت:«وقتی اسمارت‌فونی به خوبی اچ‌تی‌سی وان M8 باشد، دستگاه دیگری جای آن را نخواهد گرفت. با عرضه اچ‌تی‌سی وان M8 دوسیم‌کارته، همه می‌توانند با بهترین گوشی هوشمند موجود در بازار همزمان از چند اپراتور استفاده کنند؛ بدین معنا که هنگام سفر مجبور نیستید بلندگوهای HTC BoomSound را کنار بگذارید یا به دوربینی کمتر از دوربین دوتایی UltraPixel قانع شوید.

اچ‌تی‌سی وان M8 دوسیم‌کارته مجهز به تمامی امکاناتی است که اچ‌تی‌سی وان M8 در خود دارد. از جمله ویژگی‌های این گوشی، می‌توان به این موارد اشاره کرد: بدنه فلزی پرداخته‌شده، ساختار منحنی‌ای که به راحتی در دست جای می‌گیرد و صدای پرکیفیت توسط بلندگوهای دوقلوی قوی BoomSound.

این گوشی، همچنین مجهز به عملکرد پیشرفته دوربین دوتایی با تکنولوژی HTC UltraPixel است.برای آنهایی که دوست دارند در هر جایی به کارهایشان بپردازند، در اچ‌تی‌سی وان M8 دو‌سیم‌کارته، HTC Sense 6 علاوه بر کارایی‌های قبلی‌اش از Microsoft Exchange و Microsoft Office پشتیبانی می‌کند و با اپلیکیشن‌های دیگر مایکروسافت از جمله Office 365 و سیستم پیامکی Lync سازگار است.

نیراج ست، همچنین افزود:«برای آنهایی که از امکانات جدیدی مثل Motion Launch جهت باز کردن قفل گوشی یا کار با اپلیکیشن‌های گوشی استفاده می‌کنند، بازگشت به گوشی‌های متداول قدیمی برای سیم‌کارت دوم غیرممکن به نظر می‌آید. همچنین، قاب گوشی‌های شناخته‌شده HTC DotView، تبدیل به جزیی مهم از سبک شخصی افرادی شده که حاضر نیستند به راحتی آن را از دست بدهند».

این گوشی هوشمند دو سیم‌کارته به زودی وارد بازار کشور می‌شود.

آنلاین : 2
بازدید امروز : 130
بازدید دیروز : 382
بازدید هفته گذشته : 130
بازدید ماه گذشته : 1948
بازدید سال گذشته : 1948
کل بازدید : 106128
تعداد کل مطالب : 94
تعداد کل نظرات : 0
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]