آخرین مطالب
پیوندهای روزانه
راهنمای خرید آنلاین سامانه پیامکیدیگر نیازی برای طی کردن مراحل طولانی برایخرید سامانه پیامکیوجود ندارد. در اینجامراحل بسیار سادهای برای سهولتخرید آنلاینبه همراه تصویر به نمایش گذاشته ایم تا براحتی صاحبپنل اس ام اسشوید؛

مرحله اول

تصویر اول

پس از مراجعه به سایتسیمرغ اس ام اسابتدا برای مطالعه مطالب و توضیحات درباره سطوح مختلفپنل کاربری، در صفحه اصلی به منوی پنل کاربری مراجعه کرده و بسته به نیاز خود بسته پیامکی باویژگی و امکاناتمناسبخود را انتخاب کنید.

مرحله دوم

تصویر دوم

برای ورود به مرحله ثبت نام پس از کلیک روی بخش ارسال سفارش تمامی فیلدهای فرم ثبت نام را به صورت صحیح و دقیق پر کنید.

مرحله سوم

تصویر سوم

بعد از ثبت نام اگر شماره همراه که در فرم ثبت نام وارد کردید در بلک لیست مخابرات نباشد بلافاصله نام کاربری و کلمه عبور به شما پیامک میشود. درصورت بلک لیست بودن جهت دریافت نام کاربری و کلمه عبور با شماره پشتیبانی 01732229441 تماس بگیرید.

مرحله چهارم

تصویر چهارم

با نام کاربری و کلمه عبوری که دریافت کردید به سامانهسیمرغ اس ام اساز صفحه اصلی سایت ما (www.simorghsms.com) وارد میشوید شارژ اولیه به میزان قیمت پنل منفی میباشد شما میتوانید از طریق خرید اعتبار (قسمت بالا سمت چپ$) این مبلغ را پرداخت و از تمامامکانات پنلاستفاده کنید .قبل از پرداخت طبق سیاست شرکت 72 ساعت میتوانید سامانه را تست کنید. بعد از این زمان اگر پرداخت انجام نشود بطور خودکار پنل ایجاد شده حذف و شما باید دوباره مراحل ثبت نام را طی کنید. علاوه بر پرداخت به روش شارژ حساب آنلاین می توانید هزینه را به حساب شرکت واریز نموده و پس از واریز برای رسیدگی و تکمیل مراحل ثبت نام فیش واریزی را به بخش مالی شرکت تیکت بزنید.

مرحله پنجم

تصویر پنجم

در کادر شارژ حساب در کادر اول اعتبار فعلی شما که مبلغ منفی قیمت پنل شماست را نشان می دهد، در کادر میزان شارژ مبلغ مورد نظر را وارد کرده به طور اتوماتیک مبلغ مالیات و مبلغ کل قابل پرداخت برای شما محاسبه می شود و در آخر با زدن روی گزینه پرداخت به درگاه بانک متصل می شوید.

مرحله ششم

تصویر ششم

پس از اتصال به درگاه با ثیت اطلاعات بانکی خود از جمله شماره کارت،رمز دوم،ccv2،تاریخ انقضاء کارت به صورت آنی پرداخت انجام می شود و سامانه شما فعال می شود. برای پرداخت صادرکننده بانک شما اهمیتی ندارد ،پرداخت با کارت متصل به شبکه شتاب انجام خواهد شد. *پس از پرداخت موفق وفعالسازی سامانه پیامکیدر صورت سوال و یا درخواست فعال سازی خطوط اختصاصی از منوی تیکت پنل به واحد خدمات پس از فروش شرکت سوالات خود را ارجاع دهید.

سیمرغاس ام اسارائه دهنده خدمات مبتنی برپیام کوتاهوپیام های تبلیغاتیدر سراسر کشور باپایین ترین تعرفهوحرفه ای ترینپنل های کاربریونمایندگیآماده خدمت رسانی می باشد.سامانه پیام کوتاهسیمرغدارایبانک شمارهقدرتمند از کل کشور بهتفکیک استان،شهر،کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل،بانک مشاغلو... می باشد.

"باتبلیغات پیامکیبهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

عناوین مرتبط:

کاربردهای پیام کوتاه

چرا سامانه پیامکی سیمرغ ؟

وب سرویس سامانه پیام کوتاه

امکانات مازاد سامانه پیامکی سیمرغ

سامانه پیامکی(SMSPanel)چیست؟

خطوط ارسال پیامک

آنلاین : 2
بازدید امروز : 338
بازدید دیروز : 154
بازدید هفته گذشته : 492
بازدید ماه گذشته : 3942
بازدید سال گذشته : 79104
کل بازدید : 90042
تعداد کل مطالب : 94
تعداد کل نظرات : 0
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]